Boss Yalıtım Hakkında

StandarT® markası olarak Dünya’ca ünlü Trimetal grubu ile girilen ortaklık sonucunda 1988 yılında faaliyete başladık. Belçika ve Avrupa’nın 5 ülkesindeki fabrikaları ve teknik imkanları sayesinde StandarT® Türkiye’de su bazlı saten boya, elastomerik reçine esaslı sıvı plastik kaplama ve likit membranların üretimine ilk başlayan marka oldu.

Kullandığı yeni teknoloji hammaddeler, yüksek bağlayıcı oranları ve sınırsız renk seçeneği sayesinde kısa sürede kalitenin markası haline getirdiğimiz StandarT® yıllar içerisinde yapı market ürünü olmaktan butik dekorasyon ve koruyucu ürün grubunda kendine yer edindi.

2000’li yıllarla birlikte özel projelerde tercih edilen spesifik ürünlerimiz ile Türk Silahlı Kuvvetleri, Otel zincirleri, seçkin bankalar, villa ve konut projelerini su yalıtımı ve ısı yalıtımı yapan ürünleri ile referanslarımız arasına kattık. Detaylı referans listemize buradan ulaşabilirsiniz.

Her zaman en iyi, en yeni ve en inovatif yaklaşımları oluşturmak için çalışan ve projeye özel ürünler üreterek kesin ve kalıcı çözümler sunma misyonunu taşıyoruz. Müşterilerimizin haklı saygısını kazanan StandarT® markası ile Boss Yalıtım olarak keşif aşamasından sonra, projelendirme ve iş bitimine kadar tüm safhalarda tecrübemiz ve profesyonel desteğimizle yanınızdayız.

Birlikte sağlıkla nice mutlu yıllara

Olcay Erem
Genel Müdür

StandarT® Markası ile konforu seçen müşterilerimizden bazıları

Dış Cephe Mantolaması, Dış Cephe Boyası, Su İzolasyonu, Ses Yalıtımı ve İç Mekan Boya Uygulaması gibi çeşitli projelerimizden derlediğimiz birkaç satırbaşı projemizi inceleyin.

Bizi Arayın!

Mantolama, Su İzolasyonu, Dış cephe - İç cephe Uygulamalarında macera aramayın

Keşif, Projelendirme, İmalat, İş bitimi ve Ödemede rahat etmek için
Bizi Arayın!