Astar malzemeleri aynı bir binanın temeli gibi üzerine gelecek boyanın kimyası ile uyumlu, zemin hazırlayıcı ve uzun ömürlü olmalıdır. Yapılacak boya uygulamalarından önce kullanılacak boya astarı kadar zemin hazırlamaya da önem verilmesi, yapılacak boya, su izolasyonu ve ısı yalıtım (mantolama uygulaması) gibi tüm uygulamaların daha verimli ve kalıcı olmasını sağlayacaktır.

Üretimini İzmir’de gerçekleştirdiğimiz su bazlı astarlarımız, sıradan boya astarlarından farklı olarak yapınıza tek başlarına bile eşsiz özellikler katabilir. Beton ve taş yapılarda boya ve su izolasyonu öncesinde uygulanmak üzere geliştirilmiş StandarT FİKSATÖR.S,  küflü ve mantarlı satıhlarda etkin olarak antifungusit özelliği ile küf önleyici astar Standart FİKSATÖR.SK ve saten boyaların zemini için hazırlanmış Standart BINDER-ST ile yapacağınız tüm uygulamalarda kullanacağınız son kat malzemelerin etkilerini çok daha güçlenmiş bir şekilde hissedebilirsiniz.

Yüksek verimlilik ve kullanım kolaylığı ön plana çıkarılarak üretilen su bazlı astarlarımıza aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Su bazlı iç ve dış cephe astarları

  • binderst

BINDER ST

  • fiksators

FİKSATÖR SK

  • fiksatorsk

FİKSATÖR S